2010

Ieskats 2010 gadā

Vēl tikai mazliet… Palikušas dažas dienas un mēs iesoļosim Jaunajā, 2011 gadā, kas mums gatavo jaunus notikumus un izaicinājumus. Pēc pilna, notikiemiem bagāta gada, gribas atskatīties atpakaļ un padomāt, ko tad mēs esam sasnieguši, kādus panākumus un pieredzi esam guvuši. Ieskatīties atpakaļ 2010 gada notikumos.

Protams, visnozīmīgākais 2010 gada notikums ir Beatrises dāvātie 8 burvīgi mazuļi. Kas var būt burvīgāks par 8 jaunajā dzīvībām. Visi mazuļi pavada burvīgo bērnību pie saviem īstajiem, īpašajiem saimniekiem. Nākamie ne mazāk svarīgie notikumi – mūsu samojediem tika veiktas veselības pārbaudes un izsniegti sertifikāti. Rezultāti lieliski – paldies dievam. Lēdija ir kļuvusi par “samojedu terapētu” – uzsākusi apmeklēt bērnus ar īpašajām vajadzībām. Šī ir ļoti sāpīga tēma, bet tai pat laikā Lēdija ir viens no tiem brīnumiem, kas liek kādam pasmaidīt un rast pozitīvās emocijas, kas arī ir šī projekta galvenais mērķis. Ļoti ceram, ka viņa turpinās to darīt arī nākamajā gadā.

Vēl viens, ne mazāk svarīgs notikums, ir tas, ka mūms ir atnācis aptiprinājums no Latvijas Konoloģijas Federācijas – mums ir atļauts dibināt savu audzētavu. Par to ir jāsaka milzīgs paldies Diānai Blumbergai (VDzAB prezidente), kas palīdzēja nokārtot formālās lietas. Tagad gaidam apstiprinājumu no FCI. Ceram, ka jaunajā gadā jau varēsim saukties par “audzētavu”!

Mūsu suņi 2010 gadā piedalījās vairākās starptautiskajās un mazāka mēroga izstādēs, ieguva augstus novērtējumus un lieliskus aprakstus no ekspertiem.  Rezumējot izstādes, mūsu pirmā metiena bērni ieguva Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltijas čempiona titulus. Lēdija kļuva par jauno čempionu, kā arī ieguva Baltijas Junioru uzvarētāja titulu 2010 gadā. Īsumā mūsu suņi ieguva vairāku valstu čempiona titulus, izstāžu skaistākā suņa titulu un protams “2010 gada junioru uzvarētāju titulu uzvarētāji”, kā arī vairākārt pārstāvēja izstāžu noslēguma šovos, kā labākie šķirnes pārstāvji. Ļoti ceram nākamgad redzēt kādu no pirmā metiena bērniem, piemēram Nordu, kuram ir visas dotības piedalīties izstādēs, kā arī lielas cerības ir uz 2010 gada bērniem, kuriem vēl jāpaugas, bet viens no šī metiena pārstāvjiem jau sekmīgi pārstāvēja mūs izstādē.

Mēs vēlamies pateikt VISLIELĀKO PALDIES mūsu sammijbērnu īpašniekiem, par to, ka Jūs mīliet mūsu audzētos bērnus. Jo netikai audzētājs ieliek visu nepieciešamo kucēnā, to visvairāk dara esošais saimnieks, kas audzina, baro un mīl savu mīluli. Tāpēc PALDIES JUMS!

MĒS ĻOTI LEPOJAMES AR JUMS!!!!!!!!

LAI VISIEM VEIKSMĪGS JAUNAIS 2011 GADS!

National Dog Show in Liepaja 11.12.2010

no images were found

This is the great end of year 2010. Liepaja show always are the end of show season for us. We come to this show to enjoy show atmosphere with dear friends. And this was great chance to show Lessie last time in baby class.

Judged by  Jens Utke Ramsing, Denmark

PRINCESS BEAUTY SMILE’S MIRACLEbest baby, BIS BABY (BABY BIS judged by Aigner Phyllis Poduschka, Austria) Congratulations to Lessie’s happy owners from Norway. She relay miss you!

AURELIA SMILING MIRACLEexcellent, CQ, BF, BOB, BIG II

See you next year! Happy Holidays!

Merry Christmas & Happy New Year!

International Dog Show “NEWSKIY WINNER 2010” & “PRESIDENT’S CUP” St-Peterburg

04-05.12.2010

“NEWSKIY WINNER 2010”

judge: Jelena Kruus (Igaunija)

AURELIA SMILING MIRACLE in intermedia class won class from 5 bitches and became 2nd best female and gained RCACIB and RUS CAC

“PRESIDENT’S CUP”

judge: E. Krucenko (Russia)

AURELIA SMILING MIRACLE in open class gained RUS CAC

National Dog Show in Siilamae 27.11.2010

no images were found

Judge: Otakar Vondrous CZ

AURELIA SMILING MIRACLE – exc1, SERT, BF1, BOB, BIGII

AMORE A PRIMA VISTA SMILING MIRACLE – exc1, SERT, BM1, BOO

SAMITE DIAMOND OF DESIRE O’CHASE – exc3

We did the BEST, Aurelia and Amore get Estonian SERT and got the ESTONIAN AND BALTIC STATES CHAMPION title!


HD & ED tested

Aurelia and Lady tested for hips & elbows with excellent results – both are clear – HD AA  ED 00