Starptautiskā visu suņu šķirņu izstāde “Latvijas Uzvarētājs 2018” Rīga, Latvija

9. jūnijā

šķirnes eksperts: Primoz Peer

 

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklātā klasē teicami 1. vieta, LS-3

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē teicami 2. vieta, LK-2, R.CACIB

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē 1. vieta, LATVIJAS VETERĀNU UZVARĒTĀJA 2018, LK-4

īp. M&J. Parijenko

Specializēta suņu izstāde FCI 5. grupas suņu šķirnēm, Rīgā, Latvija

19. maijā

šķirnes eksperts: Esa Ruotsalainen FI

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē teicami 2. vieta, LS-2

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē teicami 1. vieta, LK-2

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē, teicami 1. vieta, VBOB, LK-4, BIS VETERĀNS – 2. vieta

īp. M&J. Parijenko

Nacionālā visu suņu šķirņu izstāde Rīgā, Latvija

21. aprīlī

šķirnes eksperts: Marina Krumskaia RU

audzētavas BIS eksperte: Renata Petkevičiene LT

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklātā klasē, teicami 1. vieta, LS-1, BOS

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē teicami 1. vieta, LS-3

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē, teicami 1. vieta, LK-1, BOB

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē ļoti perspektīva, 1. vieta, LK-2, VETERĀNU BIS-5. vieta

īp. M&J. Parijenko

audzētava SMILING MIRACLE – 1. vieta


22. aprīlī

šķirnes eksperts: Juta Haranen EE

audzētavas BIS eksperts: Juta Haranen EE

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklātā klasē, teicami 1. vieta, LS-3

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē, teicami 1. vieta, LS-1, BOS

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē, teicami 1. vieta, LK-1, BOB

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē ļoti perspektīva, 1. vieta, LK-2

īp. M&J. Parijenko

audzētava SMILING MIRACLE – 2. vieta

Nacionālā visu suņu šķirņu izstāde Talsos, Latvija

5. maijā

šķirnes un vetetānu BIS: Roberto Schill RO

audzētavas BIS un grupas eksperte: Zoya Oleynikova UA

 

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklātā klasē teicami 1. vieta, LS-1, BOB, BIG-2

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē teicami 1. vieta, LS-2

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē teicami 1. vieta, LK-1, BOS

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē ļoti perspektīva 1. vieta, LK-2, VBOB, BIS Veterāns 1. vieta

īp. M&J. Parijenko

audzētava SMILING MIRACLE – 1. vieta


6. maijā

šķirnes un veterānu BIS eksperte: Zoya Oleynikova UA

BIS audzētavas eksperte: Magdalena Kozlowska PL

šķirnes eksperts: Irina Azen BY

 

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklātā klasē teicami 1. vieta, LS-1, BOB, BIG-5

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē teicami 1. vieta, LS-2

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē teicami 1. vieta, LK-1, BOS

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē ļoti perspektīva 1. vieta, LK-2, VBOB, BIS Veterāns 1. vieta

īp. M&J. Parijenko

audzētava SMILING MIRACLE – 1. vieta

Starptautiskā visu suņu šķirņu izstāde “Petexpo 2018” Rīga, Latvia

17. martā

šķirnes eksperte: Aida Rivera Franco Kolumbija

 

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklātā klasē teicami 1. vieta, R.CACIB, LS-2

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē teicami 2. vieta

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē teicami 1. vieta, CACIB, LK-1, BOS

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē labākais veterāns, LK-4

īp. M&J. Parijenko


18. martā

breed judge: Aida Rivera Franco Columbia

 

SMILING MIRACLE HAPPY SKY atklatā klasē teicami 2. vieta

īp. R. Jefimova

SMILING MIRACLE DIE HARD čempionu klasē teicami 1. vieta, R.CACIB, LS-2

īp. I. Tilgale

SMILING MIRACLE GOLDEN EDITION čempionu klasē teicami 1. vieta, CACIB, LK-1, BOS

īp. M&J. Parijenko

AURELIA SMILING MIRACLE veterānu klasē labākais veterāns, LK-4

īp. M&J. Parijenko